آشنایی با قیمت جک پارکینگ

قیمت جک پارکینگ

آشنایی با قیمت جک پارکینگ

Familiarity with the price of the parking jack

آشنایی با قیمت جک پارکینگ

قیمت جک پارکینگ می تواند تحت تاثیر فاکتورهای مختلف متفاوت باشد. از همین رو در زمان خرید باید این موارد را بشناسید تا راحت تر بتوانید انتخاب کنید. در ادامه برخی از ویژگی های مهم تاثیرگذار بر روی قیمت آنها بیان شده است.

قیمت جک پارکینگ
قیمت جک پارکینگ – آرنا گیت

قیمت جک پارکینگ تحت تاثیر چه مواردی قرار دارد؟

اگر قصد خرید جک مخصوص درب پارکینگ را دارید، باید در نظر داشته باشید که هزینه این مورد می تواند بنا بر فاکتورهای زیر متفاوت باشد:

  • برندهای برتر دارای قیمت بیشتر هستند اما از آنجا که جک مذکور باید برای مدت زمان طولانی فعالیت نماید و هزینه تعمیر آن نیز به مراتب بیشتر است لذا توصیه می گردد از ابتدا موردی را خریداری نمایید که کیفیت آن تضمین شده باشد و عملکرد خوبی نیز از خود نشان دهد.
  • جک ها به صورت کلی در دو دسته هیدرولیکی و مکانیکی طبقه بندی می شوند. هر کدام از این موارد برای یک نوع از درب ها مناسب می باشند اما عموما جک های هیدرولیکی عملکرد بهتری داشته و از نظر قیمتی نیز گران تر می باشند. شما می توانید از جک های هیدرولیکی برای پارکینگ هایی که تردد از آنها زیاد انجام می شود، استفاده نمایید.
  • جک هایی که دارای قفل های امنیتی و سنسورهای چشمی می باشند گزینه های بهتری هستند و البته گران تر نیز می باشند. این جک ها می توانند به کمک سنسورهای خود، ماشین و اجسام موجود در جلوی درب را شناسایی نمایند و از قرارگیر درب بر روی آنها جلوگیری کنند.

البته مواردی دیگری نیز بر روی قیمت تاثیر گذار می باشند. به طور مثال جنس بازوها، تعداد فنرها، اندازه جک ها و مواردی از این قبیل نیز می توانند قیمت را تحت الشعاع قرار دهند ولیکن دقت داشته باشید که بهترین جک ها مواردی هستند که دارای گارانتی و ضمانت هستند.

https://www.indiaretailing.com/2019/09/20/shopping-centre/driving-the-change-malls-use-technology-for-smart-parking-solutions/

https://www.cleverciti.com/en/verticals/shopping

نقاط قوت آرنا گیت :

تجربه بیش از یک دهه حضور در صنعت تولید محصولات درب های اتوماتیک

شناخت عمیق از درب های اتوماتیک

نیروهای انسانی با انگیزه و متخصص

تولید محصولاتی کارا و متناسب با نیاز های شما

بهره گیری از بهترین تجهیزات تولید

بهره گیری از متریال درجه یک در تولید

پشتیبانی بی وقفه و با کیفیت بالا مشتریان

فروش جک پارکینگی

امیرصنعت

طراح سایت

جک پارینگ ام اس کالا

دیگر مقالات ما

آشنایی با چشمی جک پارکینگجک پارکینگی runner 400  – آشنایی با بهترین جک پارکینگ ایرانیجک پارکینگی runner 600

آرنا گیتآموزش نصب جک پارکینگ  – جک پارکینگی runner 500نحوه نصب جک پارکینگ تک لنگهآشنایی با انواع جک درب پارکینگنکات مهم در زمان فروش جک پارکینگمرکز نصب جک پارکینگ غرب تهرانمعرفی انواع جک برقی درب پارکینگنگهداری از جک ریموتیدر مرکز فروش جک پارکینگ چه نوع جک هایی ارائه می شوند  – آشنایی با جک درب ورودینصب جک پارکینگ دولنگهجک برقی ریموتیجک برقیاصطلاحات فنی در حوزه جک درب اتوماتیکآشنایی با مشکلات رایج جک ریموتی پارکینگآشنایی با جک پارکینگجک پارکینگ بیرون باز شوجک پارکینگ بازویی

سایت های همکار ما

آموزش حسابداری  خرید صندلی اپن  خرید لوازم برقی آشپزخانه  خدمات آبکاری تهران طلوع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *