نحوه نصب جک پارکینگ دولنگه

نصب جک پارکینگ دولنگه

نصب جک پارکینگ دولنگه

How to install a double parking jack

به نسبت موارد تک لنگه نیاز به مهارت بیشتری دارد زیرا اگر شما محل نصب جک ها را بر روی دیوار و هر کدام از لنگه های درب به خوبی مشخص ننمایید، باعث می شود تا در زمان استفاده از درب، به خوبی باز و بسته نشوند. از همین رو  بیان می شود تا این کار را به افراد متبحر بسپارید. اما در ادامه برخی از نکات نصب جک پارکینگ دولنگه به صورت کلی بیان می گردد تا بتوانید با آگاهی بیشتری اقدام به نصب نمایید.

 

نصب جک پارکینگ دولنگه
نصب جک پارکینگ دولنگه – آرنا گیت

نکات مهم برای نصب جک پارکینگ دولنگه

در زیر می توانید برخی از موارد مهمی که هنگام نصب جک پارکینگ باید به آن دقت نمایید را مطالعه کنید:

  • برای اینکه بتوانید جک ها را به صورت افقی نصب نمایید لازم است تا کاملا با زمین تراز شوند. در این صورت هر کدام از لنگه ها هنگام باز یا بسته شدن درب، تاب بر نمی دارند. البته یکی دیگر از مزیت های ترازبندی خوب، این مورد می باشد که روغن به هیچ وجه از در نشت نمی نماید.
  • اگر درب پارکینگ شما از بیرون باز می شود، برای نصب جک پارکینگ دولنگه، حتما دقت نمایید که جک ها در بخش بالایی درب قرار گیرند. البته توجه داشته باشید که پایه جک باید در بخش وسط درب نصب شود. برای این موارد، جک های هیدرولیکی یا تلسکوپی می توانند انتخاب خوبی باشند.
  • اگر هر کدام از لنگه ها به داخل فضای پارکینگ باز می شوند، برای انتخاب محل نصب جک دقت داشته باشید که جک ها از فضای داخلی پارکینگ حدود 10 سانتی متر و از خود درب حدود 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشند.
  • اگر احیانا از جک هایی استفاده می نمایید که به صورت عکس یکدیگر کار می کنند، توصیه می شود تا از روش ذکر شده در بالا برای اندازه گیری محل قرار گیری جک ها استفاده شود.

https://www.indiamart.com/omtechsystems/automatic-parking-doors.html

https://www.niceforyou.com/en/solutions/automation-for-garage-doors

نقاط قوت آرنا گیت :

تجربه بیش از یک دهه حضور در صنعت تولید محصولات درب های اتوماتیک

شناخت عمیق از درب های اتوماتیک

نیروهای انسانی با انگیزه و متخصص

تولید محصولاتی کارا و متناسب با نیاز های شما

بهره گیری از بهترین تجهیزات تولید

بهره گیری از متریال درجه یک در تولید

پشتیبانی بی وقفه و با کیفیت بالا مشتریان

فروش جک پارکینگی

امیرصنعت

طراح سایت

جک پارینگ ام اس کالا

دیگر مقالات ما

آشنایی با چشمی جک پارکینگجک پارکینگی runner 400  – آشنایی با بهترین جک پارکینگ ایرانیجک پارکینگی runner 600

آرنا گیتآموزش نصب جک پارکینگ  – جک پارکینگی runner 500نحوه نصب جک پارکینگ تک لنگهآشنایی با انواع جک درب پارکینگنکات مهم در زمان فروش جک پارکینگمرکز نصب جک پارکینگ غرب تهرانمعرفی انواع جک برقی درب پارکینگنگهداری از جک ریموتیدر مرکز فروش جک پارکینگ چه نوع جک هایی ارائه می شوندآشنایی با قیمت جک پارکینگآشنایی با جک درب ورودیجک برقی ریموتیجک برقیاصطلاحات فنی در حوزه جک درب اتوماتیکآشنایی با مشکلات رایج جک ریموتی پارکینگآشنایی با جک پارکینگجک پارکینگ بیرون باز شوجک پارکینگ بازویی

سایت های همکار ما

آموزش حسابداری  خرید صندلی اپن  خرید لوازم برقی آشپزخانه  خدمات آبکاری تهران طلوع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *